MAKALELER

Halı Yıkama Sincan

Sincan Halı Yıkama

Sincan Halı Yıkama

Sincan halı yıkama firmamız evinizdeki ve iş yerinizdeki halılarınızı adresten teslim alıp hijyenik bir hale getirerek yine adresinize teslim etmektedir. Halıdan başka koltuk, yorgan, battaniye, perde yıkama konusunda da sizlere hizmet veriyoruz. Özellikle kış mevsimi bitiminde halı yıkama hizmetlerine ihtiyaç duyulur. Devamlı kullanılan halılar zaman içinde toz, saç ve yabancı cisimleri içinde barındıracaktır. Bu durum mikrop ve bakterilerin çoğalmasına neden olur. Hareket halinde olduğunuzda bu bakterilerin havaya karışmasıyla sağlıksız bir havayı solursunuz.

Firmamız halıların cinsine uygun olarak yıkama yapmaktadır. Yün, ipek, sentetik, akrilik, pamuk, el dokuması ya da makine halıları özel işlemlere tabi tutularak yıkanmakta, kurutulmakta, paketlenerek sizlere teslim edilmektedir. Bu süreç yaklaşık olarak 3-6 gün arasında sürmektedir.

Sincan Halı Yıkama

Sincan Halı Yıkama

Sincan Halı Yıkama Hizmetleri

Halı yıkama işlemlerinin nasıl yapıldığını merak ediyor olabilirsiniz. Halıların yıkanmadan önce tozlardan ve içindeki yabancı cisimlerden arındırılması gerekir. Çünkü halıların suyla temas etmeden önce tozların halı tüylerinin arasında hapsolması engellenmelidir. Özel makinelerle bu işlem yapılır. Tozlardan arınan halılar otomatik makinelerde yıkanmaya götürülür. Halı yıkamada özel şampuanlar kullanmaktayız. İnsan sağlığına zarar vermeyen doğu dostu şampuanlar halılarınız renginde solma durumu da oluşturmaz.

Köpükleme, fırçalama, vakumlama yapan makinelerde derinlemesine bir temizlik yapılır. Halıların kurutulması için kapalı fakat havadar ortamlar kullanılır. Halılarınızın asılması ve kurumaya bırakılması gerekir. Lekeleri çıkmış, dezenfekte edilmiş ve kirlerden arındırılmış olan halılarınız kuruduktan sonra paketlenmekte, mis gibi kokusuyla size teslim edilmektedir. Sincan halı yıkama firmamız yorgan ve battaniyeleriniz için de aynı hassasiyeti göstermektedir.

Sincan Halı Yıkama Firması

Firmamız koltuk yıkama konusunda da hizmet vermektedir. Koltuklarınızın kirlenmesi, renginin bozulması ve lekelenmesi durumlarında yerinde koltuk yıkama işlemi özel makinelerle yapılır. Koltuk kumaşına uygun olan deterjan ve şampuanlar kullanıyoruz. Böylece hem leke sorununu gideriyor hem de renklerini muhafaza ediyoruz. Ev ve iş yerlerinde kullanılan stor ve zebra perdeler de zaman içinde hem kirlenir hem lekelenir. Onların tertemiz olmasını sağlamak için bize güvenebilirsiniz.

Perdeleriniz ılık şampuanlı suda bekletilerek sonrasında yıkama işlemine geçilir. Hassasiyetli yıkanan perdelerde bozulma ve deformasyon durumlarına rastlanmaz. Sincan halı yıkama konusunda profesyonel bir firma arıyorsanız Güzel Halı Yıkama tercihinde bulunabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız uygun fiyatlarla kaliteli bir hizmeti size sunmaktadır.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir