MAKALELER

Alcı Halı Yıkama

Alcı Halı Yıkama

Alcı Halı Yıkama

Alcı halı yıkama hizmetlerini firmamızdan gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Kirlenen, lekelenen ve kötü bir görünüme kavuşan halılarınızı yıkandıktan sonra gönül rahatlığı ile kullanabileceksiniz. Özellikle küçük çocuklu aileler halılarının temiz olmasına daha çok dikkat eder. Bebeklerinin halıların üzerinde dolaşması, emeklemesi, yürümesi bakteri üretmiş olan halılarda tehlikeli sonuçlara neden olabilir. Halılarınızın hijyenik ve tertemiz olması için Güzel Halı Yıkama firmamızı arayabilir halı, yorgan, battaniye, perde gibi ürünlerinizin adresinizden teslim alınmasını sağlayabilirsiniz.

İşinde uzman olan ekiplerle çalışıyoruz. Kullandığımız tam otomatik makineler halılarınızı fırçalama, köpükleme, vakumlama yapmaktadır. Halının cinsine uygun farklı şampuanlar tercih ediyoruz. Böylelikle onların doğal dokusuna zarar vermeden temizliyoruz. Renginde solma yapmayan, lekeleri çıkaran ve tam bir temizliği size sunan özel şampuanlarımız sağlığa zarar vermeyen doğal ürünlerdir.

Alcı Halı Yıkama

Alcı Halı Yıkama

Alcı Halı Yıkama Firmamızı Seçme Nedenleriniz

Alcı halı yıkama firmamızı seçmeniz için birçok neden bulunmaktadır. Bunlara değinmemiz gerekirse;

  • Ücretsiz servis hizmeti: Halı, kilim, yorgan, battaniye ve perde gibi ürünlerinizi adresinizden ücretsiz olarak teslim alır yine adrese teslim ederiz.
  • Güvenilirlik: Söz verdiğimiz zaman içinde teslimat yaparız. Güvenilir, işine sadık ve güler yüzlü hizmetler sunarız.
  • Hızlı teslimat: Halılarınız sizden alındıktan sonra teslim edilme tarihi bildirilir. Acil durumlarda hızlı halı yıkama isteklerinizi de bize belirtebilirsiniz.
  • Müşteri memnuniyeti: Sizlerin memnuniyeti bizim için önemlidir. O yüzden tüm isteklerinizi bize iletebilir ve kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.
  • Garantili hizmet: Yaptığımız işlerde garantili bir hizmeti size sunuyoruz. Halı ya da koltuk yıkama işlemlerinde sonradan karşılaştığınız olumsuzlukları hemen giderebiliriz.
  • Uygun fiyat: Sizlere uygun, kampanyalı ve ekonomik fiyatlar sunuyoruz.

Alcı Halı Yıkama Firmamızın Diğer Hizmetleri

Detaylı bir temizlik için sadece halı yıkama yeterli olmayacaktır. Evinizde ve iş yerinizde kullandığınız koltuklarınızın da yıkanması ve dezenfekte edilmesi gerekir. Bunun için de özel şampuanlar kullanıyoruz. Koltukların lekelerini geçiren şampuanlarımızla detaylı bir temizliği size sunuyoruz. Güzellikleri ve muhteşem görüntüleriyle dikkat çeken stor ve zebra perdeleriniz kirlendiğinde kötü bir görünüm oluşturur. Perde yıkama hizmetleri de sizlere sunulur.

Güzel Halı Yıkama Alcı halı yıkama firması olarak tanınmıştır. Tam otomatik olan makinelerimizde özel işlemlerle halılarınız yıkanmakta ve hijyenik bir şekilde size teslim edilmektedir. Hemen bizi arayarak uygun fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir