MAKALELER

Polatlı Halı Yıkama

Sincan Halı Yıkama

Polatlı Halı Yıkama

Polatlı halı yıkama firması olarak halı, kilim, yorgan, battaniye, koltuk ve perde yıkamaları yapmaktayız. Ev ya da iş yerlerinizden bu ürünler alınmakta yine adrese teslim edilmektedir. Güvenilir ve kaliteli bir hizmeti size sunan Güzel Halı Yıkama müşteri memnuniyetine verdiği önemden dolayı sizlere en iyi hizmeti sunar. Zamanında teslim ve garantili hizmetlerle yanınızdayız. Halılarınızın özelliklerine göre yıkama yapılır. El halıları ya da makine halıları tam otomatik makinelerde köpükleme, fırçalama, vakumlama yöntemleriyle yıkanır.

Halıları yıkamadan önce tüylerinin arasına birikmiş olan tozlardan arındırmaktayız. Hijyenik bir yıkama için leke giderici doğa dostu şampuanlar kullanılır. Tüylerinin yumuşacık olmasını sağlamak için de insan sağlığına zarar vermeyen yumuşatıcılar tercih edilir. Vakumlu olan makinelerimizden halıların suyu alınmakta kuruması için temiz ortamlara serilmektedir.

Polatlı Halı Yıkama

Polatlı Halı Yıkama

Polatlı Halı Yıkama Hizmetleri

Polatlı halı yıkama firması olarak temizlik ve hijyeni sağlamak için sizlere birçok farklı hizmet sunuyoruz.

  • Koltuk yıkama hizmetleri: Koltuklarınızda yer etmiş olan kirler ve lekeler özel şampuan kullanılarak makinelerle temizlenir. Koltuk kumaşına uygun olarak yıkama yapılır. Su püskürtme, köpürtme ve vakumlama yapan makinelerimiz koltuklarınızda detaylı bir temizliği size sunar.
  • Yorgan ve battaniye yıkama hizmetleri: Yorgan ve battaniyeler kış mevsimi boyunca devamlı kullanılır. Bu durum hem kirlenmesine hem de içinde toz barındırarak sağlıksız bir hal almasına neden olur. Yorgan ve battaniyeleriniz ön yıkama, ana yıkama, durulama ve sıkma yöntemleriyle yıkanmakta kurutulduktan sonra ambalajlanarak size ulaştırılmaktadır.
  • Perde yıkama hizmetleri: Stor ve zebra perdeler ev ya da iş yerlerinde sıklıkla kullanılır. Pencerelerin açık olmasından dolayı da kirlenip tozlanır. Leke sorunu da yaşanırsa oldukça kötü bir görünüm kazanır. Perdelerinizi şampuanla yıkamakta kapalı ortamlarda kurutmakta ve adresinize teslim etmekteyiz.

Polatlı Halı Yıkama Firması: Güzel Halı Yıkama

Güzel Halı Yıkama firmamız Polatlı ilçemizde birçok adrese ulaşarak hızlı ve seri bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. Ücretsiz servis hizmetimizle ürünlerinizi sizden almaktayız. Son teknolojiye uygun makinelerle yıkama yapmaktayız. Kaliteli şampuanlarla derinlemesine bir temizlik sizlere sunulur. Söz verilen zamanda teslim yaparak müşterilerimizin mağduriyet yaşamasını engellemekteyiz.

Polatlı halı yıkama hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İşinde uzman olan firmamız en iyi hizmeti profesyonel ekibiyle size sunacaktır. İndirimli ve kampanyalı fiyatlarımızdan faydalanmak için bizi arayabilirsiniz.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir