MAKALELER

Temelli Halı Yıkama

Temelli Halı Yıkama

Temelli Halı Yıkama

Temelli halı yıkama firması olarak her türdeki halıları adresinizden alarak hijyenik bir hale getiriyor ve yine adrese teslim ediyoruz. Halılarınız zaman içinde mutlaka kirlenecektir. Özellikle uzun tüylü olanlar içinde toz ve bakteri barındıracaktır. Bu durum sağlığınız açısından büyük bir tehlike arz eder. Lekeli olan halılarınızı bilinçsiz bir şekilde temizlemeye kalkarsanız lekenin daha çok yayılmasına ve kötü bir hal almasına neden olursunuz.

Bizler lekeli halılar için özel müdahalelerde bulunuyoruz. Yıkamaya girmeden önce lekeli kısımlar leke giderici şampuanlarla temizlenir. Halınız daha sonra otomatik makinelerde yıkanır ve fırçalanır. Vakum yapan makinelerde suyu iyice sıkılır ve daha sonra serme yöntemiyle kurumaya alınır. Nezih, temiz, havadar alanlarda kurutulan halılarınız ambalajlanarak size teslim edilir. Temelli ve yakın bölgelere hizmetler sunmaktayız.

Temelli Halı Yıkama

Temelli Halı Yıkama

Temelli Koltuk Yıkama

Devamlı kullandığınız koltuklarınız da zaman içinde kirlenmekte ve kötü bir hal almaktadır. Ayrıca çay ya da kahve lekelerine de maruz kalmaktadır. Koltuk kumaşlarının bazıları lekeyi içine hapseder. Siz bilinçsiz bir şekilde temizlemeye çalışırsanız lekenin kalıcı olarak kumaşta kalmasına neden olabilirsiniz. Bizler Temelli halı yıkama firması olarak koltuklarınızı yerinde temizleyebiliriz. Bunun için özel şampuanlar ve halı yıkama makineleri kullanılır.

Kumaş cinslerine uygun olarak yıkama yapıyoruz. Açık renkli ya da koyu renkli koltuklar için özel teknikler kullanıyoruz. Renklerini soldurmadan ve lekelerini gidererek yapmış olduğumuz çalışmalar oldukça güzel neticeleri size sunacaktır. Koltuk yıkama fiyatları kumaş cinsine ve koltuk modeline göre değişebilir.

Temelli Yorgan Battaniye Perde Yıkama

Özellikle kış sonlarında yapılan temizliklerde yorgan, battaniye ve perdeler de yıkanır. Böylece kapsamlı bir temizlik yapılır. Devamlı kullanılan battaniye tüylerinin arasına toz ve mikrop yerleşecektir. Yüzünüze sürdüğünüz ve her nefes alışta teneffüs ettiğiniz havanın mikroplu olması sağlık açısından kötü sonuçlara neden olur. Tüm battaniye ve yorganlarınız büyük kapsamlı tam otomatik makinelerde yıkanmakta, kurutulmakta ve mis gibi kokularıyla size sunulmaktadır.

Zebra ve stor perdelerde ortaya çıkan leke ve kirler kötü görüntülere neden olur. Bazı kişiler kendisi yıkmayı tercih ediyor olsa da bu hassas perdelerin mekanizmasına zarar verebilirsiniz. Ayrıca kumaşlarının deforme olması da söz konusudur. Temelli halı yıkama firması olarak perdelerinizi adresinizden alarak yıkamakta ilk günkü güzellikte size sunmaktayız. Güzel Halı Yıkama firması olarak sizlere sunmuş olduğumuz tüm bu hizmetlerden ekonomik fiyatlara faydalanabilirsiniz.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir