MAKALELER

Alcı Mahallesi Halı Yıkama

Alcı Mahallesi Halı Yıkama

Alcı Mahallesi Halı Yıkama

Alcı mahallesi halı yıkama hizmetlerimiz büyük bir hızla devam etmektedir. Geniş bir hizmet ağına sahip olan firmamız sizlere ücretsiz servis hizmeti sunmaktadır. Her türde olan makine ya da el halıları otomatik makinelerde yıkanmakta dezenfekte edilerek sizlere ulaştırılmaktadır. Halı yıkamada kullandığımız teknikler ve yöntemler sayesinde derinlemesine bir temizlik yapmış oluyoruz. Öncelikle halıların tozlardan arındırılması gerekir. İçine hapsolan tozlardan kurtulan halılar yıkama işlemine tabi tutulur.

Lekelere karşı özel müdahale teknikleriyle halılarınızdaki tüm lekeler giderilir. Yıkama ve sıkma yapan makinelerimizde öncelikle halılar şampuanlanarak köpürtülecek sonrasında fırçalanarak temizlenecektir. Rulo sıkma yapılarak kirli sulardan arındırılacaktır. Kurutma işleminde klimalı ve havadar ortamlar kullanılır. Son olarak halılarınız ambalajlanır ve adrese teslim edilir. Bu süreç 3-6 gün arasında olabilir.

Alcı Mahallesi Halı Yıkama

Alcı Mahallesi Halı Yıkama

Alcı Mahallesi Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama hizmetlerine de ihtiyaç duyacaksınız. Kirlenen koltuklar eski bir görünüme sahip olur. Üstelik birçok mikrop ve bakteriyi barındırır. Koltukların kumaş cinsine uygun olarak yıkama yapılır. İnsan sağlığına zarar vermeyen şampuanlarla detaylı bir yıkama makinelerle yapılır. Koltuk yıkama hizmetlerini yerinde verebilmekteyiz. Alcı mahallesi halı yıkama firmamız her modelde olan koltuklarınızı yıkayarak yeni ve sağlıklı bir dokuda olmasını sağlar. Koltuk yıkama fiyatları kumaşın cinsine ve koltuğun türüne göre değişebilir. Firmamız sizlere ekonomik fiyatlar sunarken müşteri memnuniyetini de önemsemektedir.

Alcı Mahallesi Yorgan Battaniye Yıkama

Yorgan ve battaniyeler uzun kullanımlarda kirlenir. İçinde toz barındırabilir. Terleme sorunundan dolayı hijyenden uzaklaşabilir. Yorgan ve battaniyelerde ön yıkama yapılmaktadır. Böylelikle kirlerden ve tozlardan arındırılır. Ana yıkamada özel şampuanlar kullanılır. Durulama ve sıkma işleminden sonra da yumuşacık battaniyeleriniz hijyenik bir hal alacaktır. Alcı mahallesi halı yıkama firması olarak yıkanan bu kullanım eşyalarınızı ambalajlayarak adrese teslim ediyoruz. Yorgan ve battaniye yıkama fiyatları tek kişilik ya da çift kişilik olmasına göre değişebilir.

Alcı Mahallesi Perde Yıkama

Stor ve zebra perdeler mükemmel güzellikleriyle dikkat çeker ama zaman içinde haliyle kirlenip lekelenir. Onların özelliklerine zarar vermeden yıkama yapmak önemlidir. Firmamız perdelerinizi ılık şampuanlı suda bekleterek hassas bir şekilde yıkamaktadır. Kurutma işleminden sonra ambalajlı bir şekilde size teslim etmektedir. Perde yıkama fiyatları kumaş cinsine ve perdenin uzunluk ölçüsüne göre değişir.  Alcı mahallesi halı yıkama firması olan Güzel Halı Yıkama sizlere her zaman kaliteli bir hizmet ve uygun fiyatlar sunar.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir